Наш Гонар


Уладальнікі стыпендый і прэмій Спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь па падтрымцы таленавітай моладзі

ГодІмя ўзнагароджанагаУзнагародаІнструментНастаўнік
2000Гацман ТаццянаСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіАкардэонДарохіна Г.С.
2001Лонскі ВіктарСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіБалалайкаТушынскі М.М.
2003Гальцоў ЯўгенСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаАўчыннікава В.А.
2003Будкевіч ЛюбоўСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіАкардэонДарохіна Г.С.
2003Байда НадзеяСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіАкардэонДарохіна Г.С.
2003Пятроў МікітаСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіСаксафонМалярэнка Б.М.
2004Будкевіч ЛюбоўСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіАкардэонДарохіна Г.С.
2004Байда НадзеяСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіАкардэонДарохіна Г.С.
2006Арэхаў МікітаСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаГрыгор’ева А.А.
2006Байда НадзеяСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіАкардэонДарохіна Г.С.
2006Пяровіч ЯнаСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіМандалінаКалядка В.Ф.
2006Камісараў РаманСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2007Пяровіч ЯнаСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіМандалінаКалядка В.Ф.
2009Князева ВольгаПрэмія і званне дыпламанта Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіМандалінаКалядка В.Ф.
2009Макарыч ЯраслаўПрэмія і званне дыпламанта Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіГітараГромаў В.У.
2009Камісараў РаманПрэмія і званне дыпламанта Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2010Макарыч ЯраслаўПрэмія і званне дыпламанта Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіГітараГромаў В.У.
2012Надольная МарыяПрэмія і званне дыпламанта Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіСкрыпкаСемянкова В.У.
2012Ефімовіч ЛідзіяЗаахвочвальная прэмія Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2015Аўчыннікаў АляксейСтыпендыя Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіДомраКалядка В.Ф.
2015Давідовіч АндрэйЗаахвочвальная прэмія Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіГітараГромаў В.У.
2015Квакін ГеоргіЗаахвочвальная прэмія Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіБалалайкаТушынскі М.М.
2015Камоцкая ЛіліянаМатэрыяльная дапамога Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіЭстрадны вакалКалеснікава В.У, Конанава А.І.
2016Шафар ТаліЗаахвочвальная прэмія Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2017Шымчак НастассяЗаахвочвальная прэмія Спецыяльнага фонду Прэзідэнта РБ па падтрымцы таленавітай моладзіФартэпіянаЛогінава А.Ю.

 

Пераможцы міжнародных конкурсаў

ГодІмёны пераможцаўНазва конкурсуЗаваёваІнструментыНастаўнікі
2006Паддубны ІванМіжнародны моладзевы фестываль-конкурс джазавых выканаўцаў "JAZZ Sontanas - 2006" (г. Паневежыс, Літва)I месцаУдарныя інструментыДарыенка В.У.
2006Урбановіч УладзімірМіжнародны моладзевы фестываль-конкурс джазавых выканаўцаў "JAZZ Sontanas - 2006" (г. Паневежыс, Літва)I месцаУдарныя інструментыДарыенка В.У.
2006Узорны ансамбль "Рым-шот", кіраўнік Дарыенка В.У.Міжнародны моладзевы фестываль-конкурс джазавых выканаўцаў "JAZZ Sontanas - 2006" (г. Паневежыс, Літва)I месцаУдарныя інструментыДарыенка В.У.
2006Васіленка Дзмітрый7-ы Міжнародны фестываль славянскай фартэпіяннай музыкі (г. Мелітопаль, Украіна)I месцаФартэпіянаКосціна Г.М.
2007Равянок КацярынаII Міжнародны дзіцячы конкурс выканаўцаў на народных інструментах "Мяцеліца" імя М.М.Калініна (г. Санкт-Пецярбург, Расія)I месцаЦымбалыСкобеюс В.І.
2007Васіленка ДзмітрыйV Міжнародны конкурс маладых піяністаў на радзіме С.Пракоф’ева (г. Данецк, Украіна)Заахвочвальны дыпломФартэпіянаКосціна Г.М.
2007Байда Надзея7-ы Міжнародны конкурс акардэаністаў (г. Вільнюс, Літва)I месцаАкардэонДарохіна Г.С.
2008Макарыч ЯраслаўII Міжнародны конкурс "Музычны алімп" (г. Перанай, Літва)I месцаГітараГромаў В.У.
2008Пяровіч ЯнаII Міжнародны конкурс "Музычны алімп" (г. Перанай, Літва)III месцаМандалінаКалядка В.Ф.
2008Макарыч ЯраслаўIV Міжнародны конкурс "Рэнесанс гітары - 2008" (г. Гомель, Беларусь)III месцаГітараГромаў В.У.
2008Камісараў РаманIV Міжнародны конкурс юных піяністаў імя І.Цвятаевай (г. Гродна, Беларусь)I месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2009Ефімовіч ЛідзіяXVI Міжнародны конкурс юных піяністаў імя В.А.Моцарта (г. Брно, Чэхія)III месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2009Камісараў РаманII Міжнародны конкурс юных піяністаў імя Ф.Ліста (г. Ваймар, Германія)ДыпломФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2009Абдулганеева ГаннаФінальны тур Міжнароднага конкурсу-фестывалю "Паўднёвы экспрэс" (г. Ялта, Украіна)Лаўрэат I ступеніФартэпіянаРазько С.А.
2009Танана ГаннаФінальны тур Міжнароднага конкурсу-фестывалю "Паўднёвы экспрэс" (г. Ялта, Украіна)Лаўрэат I ступеніФартэпіянаРазько С.А.
2009Камісараў РаманМіжнародны конкурс юных піяністаў "Музыка надзеі" (г. Гомель, Беларусь)III месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2010Макарыч ЯраслаўVII Міжнародны фестываль-конкурс "Віртуозы гітары" (г. Санкт-Пецярбург, Расія), намінацыя "Класічная гітара"II месцаГітараГромаў В.У.
2010Узорны духавы аркестр "Ліра"Міжнародны фестываль "Лета дыялогу культур" (Польшча)I месцаДухавы аркестрКаліноўскі Л.Л.
2011Бароева НастассяIV Міжнародны конкурс юных музыкантаў "Sonorum-2011" (г. Каўнас, Літва)III месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2011Чарнышэвіч ЯнаМіжнародны конкурс эстраднай песні "Краіна Балтыі"ЛаўрэатЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2011Ефімовіч ІвуніяМіжнародны конкурс "Музычны алімп" (Літва), катэгорыя "А1"ДыпломФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2011Надольная МарыяМіжнародны дзіцячы конкурс "Музыка надзеі" (г. Гомель, Беларусь)III месцаСкрыпка Семянкова В.У.
2012Драчылоўская НастассяМіжнародны конкурс дзіцячай і юнацкай (аматарскай і прафесійнай) творчасці "Ружа вятроў у Беларусі" (г. Орша, Беларусь); намінацыя "Эстрадны вакал", сола, малодшая гр., пачатковая праф. адукацыяДыплом II ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2012Печанева КацярынаМіжнародны конкурс дзіцячай і юнацкай (аматарскай і прафесійнай) творчасці "Ружа вятроў у Беларусі" (г. Орша, Беларусь); намінацыя "Эстрадны вакал", сола, малодшая гр., пачатковая праф. адукацыяДыплом II ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2012Чарнышэвіч ЯнаМіжнародны конкурс дзіцячай і юнацкай (аматарскай і прафесійнай) творчасці "Ружа вятроў у Беларусі" (г. Орша, Беларусь); намінацыя "Эстрадны вакал", сола, сярэдняя гр., пачатковая праф. адукацыяДыплом II ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2012Давідовіч МарыяI Міжнародны інструментальны конкурс Яўгена Станковіча (г. Кіеў, Украіна), катэгорыя "C"Дыплом II ступеніФартэпіянаАўчыннікава В.А.
2012Ефімовіч ЛідзіяXX Міжнародны конкурс піяністаў імя Ф.Шапэна для дзяцей і моладзі (г. Шафарня, Польшча)Дыплом II ступеніФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2012Азаранка ЮліяX Міжнародны музычны конкурс "Premio citto di Padova" (г. Падуя, Італія)Дыплом IV ступеніВіяланчэльЦэхановіч Н.П.
2012Азаранка ЮліяМіжнародны фестываль-конкурс "Нарва запальвае зоркі" (г. Талін, Эстонія)Дыплом II ступеніВіяланчэльЦэхановіч Н.П.
2012Міцічкіна МарыяМіжнародны фестываль-конкурс "Нарва запальвае зоркі" (г. Талін, Эстонія)Дыплом II ступеніСкрыпкаЛянкевіч Н.А.
2013Давідовіч АндрэйМіжнародны конкурс юных гітарыстаў "Wettbewerb für junge Gitarristen" (г. Ваймар, Германія)Дыплом IV ступеніГітараГромаў В.У.
2013Давідовіч АндрэйIX Міжнародны конкурс "Рэнесанс гітары - 2013" (г. Гомель, Беларусь)I месцаГітараГромаў В.У.
2013Давідовіч АндрэйII Міжнародны моладзевы гітарны конкурс (г. Талін, Эстонія)II прэміяГітараГромаў В.У.
2013Шымчак НастассяМіжнародны конкурс юных музыкантаў "Sonorum-2013" (г. Каўнас, Літва), фартэпіянная група, катэгорыя "А".III месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2013Надольная НастассяII Калядны фестываль на выспе Волін. Міжнародны праект "Караван культуры" (Заходне-паморскае ваяводства, Польшча)Дыплом лаўрэата I ступеніСкрыпкаСемянкова В.У.
2014Шымчак НастассяIII Адкрыты міждзяржаўны конкурс юных піяністаў гарадоў-пабрацімаў г. Наваполацка "Музычная лілея"Дыплом I ступеніФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2014Камоцкая ЛіліянаМіжнародны конкурс (аматарскай і прафесійнай) дзіцячай і юнацкай творчасці "Ружа вятроў" (г. Мінск, Беларусь)Дыплом III ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2014Камоцкая ЛіліянаМіжнародны конкурс сучаснага мастацтва "Avanti" (г. Мінск, Беларусь)Дыплом I ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2014Надольная НастассяI Міжнародны фестываль-конкурс дзіцячай і юнацкай творчасці "На блакітным Дунаі" ў рамках міжнароднага праекта "Салют талентаў" (г. Вена, Аўстрыя)Дыплом I ступеніСкрыпкаСемянкова В.У.
2014Шымчак НастассяI Міжнародны конкурс юных музыкантаў "Палескі агенчык" (г. Драгічын, Беларусь)III прэміяФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2014Бяляўская ГаннаМіжнародны творчы фестываль "Хваля ідэй" (г. Крайнева, Баўгарыя)Лаўрэат I прэмііСкрыпкаКарпава В.Т.
2014Аўчыннікаў АляксейМіжнародны дзіцячы фестываль "Сонца, радасць, прыгажосць" (г. Нясебр, Баўгарыя)I месцаДомраКалядка В.Ф.
2014Квакін ГеоргіIV Міжнародны конкурс маладых выканаўцаў на народных інструментах "Залатая ліра Палесся" (г. Гомель, Беларусь)I месцаБалалайкаТушынскі М.М.
2014Аўчыннікаў АляксейIV Міжнародны конкурс маладых выканаўцаў на народных інструментах "Залатая ліра Палесся" (г. Гомель, Беларусь)II месцаДомраКалядка В.Ф.
2014Панядзелка ІванМіжнародны конкурс юных выканаўцаў "Playing in duet" (г. Каўнас, Літва)Лаўрэат III прэмііТрубаБянько Д.А.
2014Гібчык МарыяМіжнародны конкурс юных выканаўцаў "Playing in duet" (г. Каўнас, Літва)Лаўрэат III прэмііФартэпіянаКліменка А.А.
2015Шымчак НастассяXXIII Міжнародны конкурс піяністаў імя Ф.Шапэна для дзяцей і юнацтва (г. Шафарня, Польшча)ДыпломФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2015Камоцкая ЛіліянаIII Міжнародны фестываль вакальнага мастацтваI месцаЭстрадны вакалКалеснікава В.У, Конанава А.І.
2015Камоцкая ЛіліянаМіжнародны конкурс International Olympiad "My world - art" (г. Масква, Расія)II месцаЭстрадны вакалКалеснікава В.У, Конанава А.І.
2015Аўчыннікаў АляксейМіжнародны музычны інтэрнэт-конкурс (г. Белград, Сербія)I месцаДомраКалядка В.Ф.
2015Шафар ТаліXLVIII Міжнародны фартэпіянны конкурс "Віртуозы фартэпіяннай музыкі" (г. Усці над Лабем, Чэхія)II месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2016Абдулганеева ГаннаIV Адкрыты міждзяржаўны конкурс юных піяністаў гарадоў-пабрацімаў г. Наваполацка "Музычная лілея"III месцаФартэпіянаРазько С.А.
2016Шымчак НастассяX Міжнародны конкурс юных піяністаў і скрыпачоў імя Баліса Дварыёнаса (г. Вільнюс, Літва)ДыпломФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2016Сцепанцова АленаМіжнародны конкурс сучаснага мастацтва "Avanti" (г. Мінск)Дыплом II ступеніВіяланчэльГарбацікава В.Я.
2016Шымчак Настасся2-гі Міжнародны конкурс юных музыкантаў "Палескі агеньчык", фартэпіяна, група "Дэбют" (г. Драгічын)III месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2016Гасанаў ЦімурXI Міжнародны конкурс "Рэнесанс гітары" (г. Гомель, Беларусь)I месцаГітараМакарыч Я.М.
2016Шаўчэнка КрысцінаXI Міжнародны конкурс "Рэнесанс гітары" (г. Гомель, Беларусь)I месцаГітараМалышкіна Ю.Д.
2016Татарынаў ЯгорXI Міжнародны конкурс "Рэнесанс гітары" (г. Гомель, Беларусь)II месцаГітараМалышкіна Ю.Д.
2016Дзяніска ГаннаXI Міжнародны конкурс "Рэнесанс гітары" (г. Гомель, Беларусь)ДыпломГітараМалышкіна Ю.Д.
2016Камоцкая ЛіліянаАдкрыты тэлевізійны міжнародны конкурс-фестываль "Таленты Рэспублікі Беларусь"I месцаЭстрадны вакалМышкоўская І.А.
2016Смірноў АляксейМіжнародны фестываль-конкурс музычна-мастацкай творчасці "Вечная слава героям" (г. Мінск)II месцаФаготКарканіца В.Р.
2016Ансамбль гітарыстаўII Міжнародны відэа-конкурс патрыятычнай музыкі ў жанры класічная гітара "С чего начинается Родина" (г. Мінск)I месцаАнсамбль гітарыстаўМатох М.С.
2016Сцепанцова АленаVI Міжнародны конкурс дзіцячай і юнацкай (аматарскай і прафесійнай) творчасці "Ружа вятроў у Беларусі" (г. Орша, Беларусь)Дыплом II ступеніВіяланчэльГарбацікава В.Я.
2016Новікава ПалінаV Рыжскі міжнародны конкурс юных піяністаўДыплом III ступеніФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2016Шымчак НастассяXLIX Міжнародны фартэпіянны конкурс "Віртуозы ігры на фартэпіяна" (г. Усці над Лабем, Чэхія)Дыплом II ступеніФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2016Сцепанцова АленаI Міжнародны конкурс мастацтваў "Хрустальный василёк", намінацыя "Інструментальнае выканальніцтва сола", катэгорыя струнна-смычковыя інструменты (г. Мінск)Дыплом I ступеніВіяланчэльГарбацікава В.Я.
2016Шымчак НастассяXIV Міжнародны дзіцячы конкурс “Музыка надзеі”, намінацыя “фартэпіяна”, малодшая ўзроставая група (г. Гомель)Дыплом II ступеніФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2016Кудзіна УллянаМіжнародны фестываль-конкурс "Нарва запальвае зоркі", намінацыя "Струнныя інструменты сола" (г. Талін, Эстонія)Дыплом II ступеніСкрыпкаКарпава В.Т.
2016Маліноўская ЛадаМіжнародны фестываль-конкурс "Нарва запальвае зоркі", намінацыя "Струнныя інструменты сола" (г. Талін, Эстонія)Дыплом III ступеніВіяланчэльЦэхановіч Н.П.
2016Карповіч ПіліпМіжнародны фестываль-конкурс "Нарва запальвае зоркі", намінацыя "Струнныя інструменты сола" (г. Талін, Эстонія)Дыплом II ступеніВіяланчэльЦэхановіч Н.П.
2016Дзегцярэнка ВікторыяМіжнародны фестываль-конкурс "Нарва запальвае зоркі", намінацыя "Струнныя інструменты сола" (г. Талін, Эстонія)Дыплом II ступеніВіяланчэльЦэхановіч Н.П.
2017Смірноў АляксейМіжнародны конкурс-фестываль маладых выканаўцаў на духавых і ўдарных інструментах імя Гнесіных (г. Масква, Расія)III месцаФаготКарканіца В.Р.
2017Шафар ТаліXIV Міжнародны конкурс піяністаў "Шапэн для наймаладзейшых" для дзяцей і моладзі (г. Антонін, Польшча)ДыпломФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2017Шафар ТаліМіжнародны конкурс імя Сезара Франка (г. Краайнэм, Бельгія)III месцаФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2018Смірноў АляксейII Міжнародны конкурс-фестываль маладых выканаўцаў на духавых і ўдарных інструментах імя Гнесіных (г. Масква, Расія)Дыплом лаўрэата I ступеніФаготКарканіца В.Р.
2018Шымчак НастассяXII Міжнародны Шапэнаўскі конкурс юных піяністаў (г. Нарва, Эстонія)ДыпломФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2018Лыскавец АнатольIV Міжнародны фестываль-конкурс "Новыя Вяршыні", намінацыя "Струнныя народныя інструменты. Цымбалы" (г. Мінск, Беларусь)Дыплом лаўрэата I ступеніЦымбалыЛыскавец В.М.
2018Ансамбль "Медуніца"XIII Міжнародны дзіцячы конкурс выканаўцаў на народных інструментах і вакалістаў імя М.М. Калініна «Мяцеліца», намінацыя «Змяшаныя ансамблі рускіх народных інструментаў» (г. Санкт-Пецярбург, Расія)Дыплом лаўрэата I ступеніЦымбалыСкобеюс В.І.

 

Пераможцы рэспубліканскіх конкурсаў

ГодІмёны пераможцаўНазва конкурсуЗаваёваІнструментыНастаўнікі
2008Равянок КацярынаI Рэспубліканскі фестываль-конкурс выканаўцаў на цымбалах "Перазвоны"III месцаЦымбалыСкобеюс В.І.
2008Равянок Кацярына і Петручэня ПалінаI Рэспубліканскі фестываль-конкурс выканаўцаў на цымбалах "Перазвоны"ДыпломДуэт цымбалаўСкобеюс В.І.
2009Макарыч ЯраслаўРэспубліканскі конкурс імя І.І.Жыновіча (г.Магілёў)I месцаГітараГромаў В.У.
2009Князева ВольгаРэспубліканскі конкурс імя І.І.Жыновіча (г.Магілёў)II месцаМандалінаКалядка В.Ф.
2010Макарыч ЯраслаўНацыянальны адборачны тур конкурсу маладых музыкантаў "Еўрабачанне-2010"Дыплом фіналіста конкурсуГітараГромаў В.У.
2010Упіт Марыя і Карпава ПалінаII Адкрыты фестываль-конкурс фартэпіяннай музыкі "Музычныя іскрынкі" (г.Клецк)II месцаФартэпіянны ансамбльМельнік А.У., Дземідзенка А.А.
2010Упіт МарыяII Адкрыты фестываль-конкурс фартэпіяннай музыкі "Музычныя іскрынкі" (г.Клецк)III месцаФартэпіянаМельнік А.У., Дземідзенка А.А.
2010Жылко ЮліяГарадскі адборачны тур IV Рэспубліканскай тэарэтычнай алімпіяды (г.Мінск)III месцаТэорыяЛінкевіч Н.А.
2010Петручэня Паліна і Равянок КацярынаII Рэспубліканскі фестываль-конкурс выканаўцаў на цымбалах "Перазвоны"Дыплом III ступеніДуэт цымбалаўСкобеюс В.І.
2010Узорны хор "Тоніка"Першы Беларускі фестываль-конкурс нацыянальнай харавой музыкі "Рэха", катэгорыя дзіцяча-юнацкія хорыДыплом I ступеніХорСнітко А.І.
2011Узорны духавы аркестр "Ліра"I Нацыянальны фестываль духавых аркестраў "Фанфары Беларусі"ЛаўрэатДухавы аркестрКаліноўскі Л.Л.
2011Сіманчук АндрэйXVI конкурс-фестываль салістаў і інструментальных ансамбляў "Я іграю джаз"Дыплом лаўрэата II ступеніСаксафонКаліноўскі Л.Л.
2011Узорны ансамбль ударных інструментаў "Рым-шот"XVI конкурс-фестываль салістаў і інструментальных ансамбляў "Я іграю джаз"ДыпломАнсамбль ударных інструментаўДарыенка В.У.
2011Чарнышэвіч ЯнаII Адкрыты конкурс дзіцячай і юнацкай творчасці "Новы рух - 2012" (г.Мінск)Дыплом лаўрэата III ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2012Байкова АляксандраVI Рэспубліканскі адкрыты конкурс выканаўцаў на народных інструментах імя І.І.ЖыновічаДыплом III ступеніМандалінаМарэцкі М.М.
2012Надольная МарыяVIII фестываль-конкурс скрыпачоў імя П.П.ВаладарскагаI месцаСкрыпкаСемянкова В.У.
2012Пекун СтэфанVIII фестываль-конкурс скрыпачоў імя П.П.ВаладарскагаIII месцаСкрыпкаКрукоўская В.М.
2012Прахарэнка ЛераVIII фестываль-конкурс скрыпачоў імя П.П.ВаладарскагаIII месцаСкрыпкаКарпава В.Т.
2013Ансамбль цымбалістаўАдкрыты форум цымбалістаў "Срэбраны звон цымбалаў" (г.Маладзечна)I месцаАнсамбль цымбалаўЛыскавец В.М.
2013Сардэчны ПавелIV Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.І.МарголінайДыплом I ступеніФартэпіянаПуставіт В.І.
2013Чухольская ЛізаветаIV Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.І.МарголінайДыплом III ступеніФартэпіянаМікуліч Т.М.
2013Гібчык МарыяIV Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.І.МарголінайДыплом IV ступеніФартэпіянаКліменка А.А.
2013Узорны аркестр народных інструментаўФестываль народнай творчасці "Сузор’е"ГРАН-ПРЫАркестр народных інструментаў ......Шымчак В.К.
2013Узорны ансамбль балалаек "Залатая горка"Фестываль народнай творчасці "Сузор’е"Дыплом I ступеніАнсамбль балалаекТушынскі М.М.
2013Узорны ансамбль ударных інструментаў "Рым-шот"Фестываль народнай творчасці "Сузор’е"Дыплом I ступеніАнсамбль ударных інструментаўДарыенка В.У.
2013Узорны хор "Тоніка"Фестываль народнай творчасці "Сузор’е"Дыплом I ступеніХорСнітко А.І.
2013Узорны духавы аркестр "Ліра"Фестываль народнай творчасці "Сузор’е"Дыплом III ступеніДухавы аркестрКаліноўскі Л.Л.
2013Узорны хор "Тоніка"Адкрыты фестываль дзіцячых харавых калектываў "Аршанская скарбніца" (г.Орша)ГРАН-ПРЫХорСнітко А.І.
2013Давідовіч АндрэйIII Рэспубліканскі творчы радыёконкурс "Маладыя таленты Беларусі"II месцаГітараГромаў В.У.
2013Квакін ГеоргіIII Рэспубліканскі творчы радыёконкурс "Маладыя таленты Беларусі"III месцаБалалайкаТушынскі М.М.
2014Камоцкая ЛіліянаIII Адкрыты конкурс вакальнага мастацтва "Зорны старт", намінацыя "Сола"Дыплом лаўрэата III ступеніЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2014Квакін ГеоргіIV Рэспубліканскі творчы радыёконкурс "Маладыя таленты Беларусі"Спец. дыплом "За творчы пошук"БалалайкаТушынскі М.М.
2014Камоцкая ЛіліянаПершы адборачны тур III Рэспубліканскага конкурсу-фестывалю песні ДОСААФ "Воину-победителю поем мы славу!", намінацыя песні пра Беларусь "Слаўся, зямлі нашай светлае імя!"III месцаЭстрадны вакалКалеснікава В.У.
2015Чухольская ЛізаветаV Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.І.Марголінай, намінацыя "Фартэпіяна (сола)", старэйшая ўзроставая групаДыплом II ступеніФартэпіянаМікуліч Т.М.
2015Шымчак НастассяV Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.І.Марголінай, намінацыя "Фартэпіяна (сола)", малодшая ўзроставая групаДыплом "Надзея" і грамата за ўдзелФартэпіянаЛогінава А.Ю.
2015Гібчык МарыяV Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.І.Марголінай, намінацыя "Фартэпіяна (сола)", малодшая ўзроставая групаГрамата за ўдзелФартэпіянаКліменка А.А.
2015Аўчыннікаў АляксейVII Рэспубліканскі конкурс выканаўцаў на народных інструментах імя І.І.ЖыновічаI месцаДомраКалядка В.Ф.
2015Давідовіч АндрэйVII Рэспубліканскі конкурс выканаўцаў на народных інструментах імя І.І.ЖыновічаII месцаГітараГромаў В.У.
2015Квакін ГеоргіVII Рэспубліканскі конкурс выканаўцаў на народных інструментах імя І.І.ЖыновічаII месцаБалалайкаТушынскі М.М.
2015Разахацкая Вераніка і Гнядзенка НастассяII Рэспубліканскі фестываль-конкурс дзіцячага мастацтва "Львёнок" ("Лидский венок") (г.Ліда)III месцаВіяланчэльГарбацікава В.Я.
2015Камоцкая ЛіліянаII Рэспубліканскі фестываль-конкурс дзіцячага мастацтва "Львёнок" ("Лидский венок") (г.Ліда), намінацыя "Сольнае выкананне"I месцаЭстрадны вакалКалеснікава В.У., Конанава А.І.
2015Аўчыннікаў АляксейV Рэспубліканскі творчы радыёконкурс "Маладыя таленты Беларусі", намінацыя "Інструментальная музыка - салісты" (г.Мінск)III месцаДомраКалядка В.Ф.
2016Ансамбль "Медуніца"III Адкрыты Форум цымбалістаў "Сярэбраны звон цымбалаў" (г.Баранавічы)ЛаўрэатЦымбалыСкобеюс В.І.
2016Сцепанцова АленаIII Рэспубліканскі фестываль-конкурс дзіцячага мастацтва "Львёнок" ("Лидский венок"), намінацыя "Сольнае выканальніцтва", віяланчэль, група "А" (г.Ліда)III месцаВіяланчэльГарбацікава В.Я.
2016Насібуліна РэнатаII Адкрыты конкурс-фестываль выканаўцаў на духавых і ўдарных інструментах "Таленты юных сэрцаў" (г.Смалявічы)I месцаСаксафонКаліноўскі Л.Л.
2016Насібуліна РэнатаIX Адкрыты міжрэгіянальны конкурс "Фанфары наднямоння" (г.Стаўбцы)I месцаСаксафонКаліноўскі Л.Л.
2016Насібуліна РэнатаIII Рэспубліканскі фестываль-конкурс дзіцячага мастацтва "Львёнок" ("Лидский венок") (г.Ліда)I месцаСаксафонКаліноўскі Л.Л.
2016Аўчыннікаў АляксейIII Рэспубліканскі фестываль-конкурс дзіцячага мастацтва "Львёнок" ("Лидский венок") (г.Ліда)ГРАН-ПРЫДомраКалядка В.Ф.
2016Квакін ГеоргіIII Рэспубліканскі фестываль-конкурс дзіцячага мастацтва "Львёнок" ("Лидский венок") (г.Ліда)III месцаБалалайкаТушынскі М.М.
2017Камоцкая ЛіліянаРэспубліканскі тэлевізійны конкурс RU.TV.TEENS!I месцаЭстрадны вакалМышкоўская І.А.
2018Смірноў АляксейI Рэспубліканскі адкрыты конкурс выканаўцаў на духавых і ўдарных інструментах імя Віталя Васілевіча ВолкаваДыплом лаўрэата II ступеніФаготКарканіца В.Р.